Notikumu kalendārs 2018. gads

Datums Laiks Notikums Grupa Vieta Komanda Rezultāts Komanda Piezīmes
29.-31.03.2018.   Daugavpils cup (2004) U-14 Daugavpils Rēzeknes FA/ BJSS  3.vieta Madonas BJSS  4 : 2 Daugavpils 05   1 : 1 Ilūkstes NSS       1 : 1 Daugavpils 04   1 : 3 G.Silagailis
05.04.2018 14.00 U - 13 E Ostvalda Rēzeknes FA/BJSS   Vārti: A.Sokolovs  1 : 1 FK Dinamo G.Silagailis
06.-08.04.2018.   Daugavpils cup (2005) U-13 Daugavpils Rēzeknes FA/ BJSS  9.vieta FCLevadia Tallinn 1 : 1FK Vitebsk 0 : 4Daugavpils 06 0 : 1RFS 0 : 7FC Merkuur Tartu0:0 (3:0 11.m.s.s.) G.Silagailis
08.04.18. 16.00 U - 18 M OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSSVārti: Ž.Sprukts 2; E.Mackevičs;I.Daņilovs  4 : 1 Sporta Skola Metta K.Kurbatovs
11.04.2018 16.00 U - 14 M  Ķekava FC Real Pro  1 : 9 Rēzeknes FA/BJSSVārti: L.Mackevičs 3; K.Valeniks 3; A.Kupcovs; E.Aleksandrovičs; R.Šitjakovs;  G.Silagailis
11.04.2018 16.00 U - 18 M Jēkabpils Jēkabpils SS  1 : 0 Rēzeknes FA/BJSS K.Kurbatovs
13.-15.04.2018.   Daugavpils cup (2006;2008) U-12/10 Daugavpils Rēzeknes FA/ BJSS  2006 dz.g. 10.vieta 2008/1 dz.g. 5.vieta 2008/2 dz.g. 9.vieta  2006 dz.g.Tukums 2007  0 : 5JDFS Alberts 0 : 2Bialystok Blue 0 : 5Daugavpils 2    3 : 0Vidzemes FC  1 : 0Bialystok Blue 1 : 12008 dz.g.Rēzeknes FA 2 -Daugavpils 09 2 : 6Jēkabpils NSS 0 : 1RFS    1 : 5Daugavpils 2 0 : 1Ilūkstes NSS 8 : 1Rēzeknes FA 1 -Ilūkstes NSS 8 : 0Daugavpils 09/2 9 : 0FA Fair Play  1 : 5Daugavpils 1 0 : 4Jēkabpils NSS  1 : 0Daugavpils 09 4 : 1 R.Ščavinskis/J.Kaņepe
14.04.2018. 12.00 SFL Liepāja FK Liepāja  5 : 3 Rēzeknes BJSS/SK ProgressA.FjodorovaL.Sondore M.Oļipovs
14.04.2018 14.00 U - 13 E 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS     0 : 4 Vidzemes FC G.Silagailis
15.04.2018 16.00 U - 15 M OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSSVārti: R.Jierkis;K.PanfilovsA.Šaboha  3 : 1 FK Dinamo Rīga J.Kaņepe
17.04.2018 11.00 LK U - 10 A Daugavpils Rēzeknes FA/BJSS    Rēzeknes FA 1 -Jēkabpils NSS  3 : 1Rēzeknes FA 2  9 : 1 Rēzeknes FA 2 -Daugavpils 3    4 : 5Rēzeknes FA 1   1 : 9 J.Kaņepe
18.04.2018 17.00 U - 13 E 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSSVārti: A.Ūdris 2; A.Kvitovs;   M.Vonda;  4 : 1 LBF JFK Daugava G.Silagailis
19.04.2018 16.00 U - 16 A OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSSVārti: Galajs 2; D.Bastrikins; V.Troškovs; S.Smeilis  5 : 1 TFK Rēzekne J.Kaņepe
20.-22.04.2018.   Daugavpils cup (2007;2009) U-11/9 Daugavpils Rēzeknes FA/ BJSS Rēzeknes FA 2007 - 10.vietaRēzeknes FA 2009 - 8.vieta Rēzeknes FA 2007Daugavpils 1    0 : 1RFS     3 : 2BFA Vilnius 2 : 2FK Krāslava 0:0 (3:2)Daugavpils 2 1 : 0FK Liepāja 2:2 (2:3)Rēzeknes FA 2009RFS    3 : 2Daugavpils 1   1 : 6Daugavpils 3  7 : 1FK Liepāja White 2 : 4BFA Vilnius 2 1 : 2BJFK Jēkabpils SS 3:6Daugavpils 2 3:3 (1:3) M.Jermaks/R.Rižovs
21.04.2018 11.30 U - 14 M 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSSVārti: R.Šitjakovs; M.Vonda; R.Minčonoks  3 : 0 JDFS Alberts G.Silagailis
21.04.2018 13.00 U - 15 M OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSSVārti: A.Šaboha  1 : 1 JDFS Alberts J.Kaņepe
21.04.2018. 16.00 1.līga OCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSS Vārti: J.Radevičs; N.Dobratulins; D.Borisovs; R.Raščevskis; M.Kotaro.  5 : 1 Balvu Sporta Centrs K.Kurbatovs
22.04.2018. 12.00 SFL OCR Rēzekne Rēzeknes BJSS/SK ProgressVārti : L. Tumāne  1 : 7 Riga United FC Ladies M.Oļipovs
22.04.2018 12:00 U - 13 A 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS 2Vārti: R.Rudzišs  1 : 2 Ilūkstes NSS R.Ščavinskis
25.04.2018 17:00 U - 13 A 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS 2Vārti : A.Sokolovs, P.Mihailovs, G.Timofejevs  3 : 4 Preiļu NBJSS R.Ščavinskis
26.04.2018 11.00 LK U - 11 A Daugavpils Rēzeknes FA/BJSS   Rēzeknes FA 1Rēzeknes FA 2  4 : 0Jēkabpils SS 3 : 0Rēzeknes FA 2Rēzeknes FA 1  0 : 4Daugavpils 1   0 : 5 M.Jermaks /J.Kaņepe
26.04.2018 17.00 U - 14 M 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS Vārti: M.Vonda 2; M.Hruļovs 2; R.Minčonoks; R.Šitjakovs; M.Zimovs; L.Mackevičs; E.Aleksandrovičs  9 : 0 Riga FC G.Silagailis
28.04.2018.   Daugavpils cup (2010) U-8 Daugavpils Rēzeknes FA/ BJSS     A.Smirnovs
28.04.2018 13.00 U - 15 M OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS Vārti:E.Aleksandrovičs  1 : 3 JFA Jelgava J.Kaņepe
28.04.2018 13.30 U - 13 E 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS  3 : 2 FC Real Pro G.Silagailis
28.04.2018. 16.00 1.līga OCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSSVārti : D.Borisovs 3; N.Dobratulins;   4 : 0 Preiļu BJSS K.Kurbatovs
29.04.2018 12.00 U - 16 A OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS Vārti:  M.Markušins 2; D.Solovjevs 2; D.Bastrikins  5 : 0 Vidzemes FC J.Kaņepe
29.04.2018 14.00 LK U - 10 A Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS    Rēzeknes FA 1 -Daugavpils 3  5 : 0Daugavpils 2  1 : 5 Rēzeknes FA 2 -Daugavpils 1    0 : 3Jēkabpils SS     0 : 0  J.Kaņepe
29.04.2018.   Daugavpils cup (2011) U-7 Daugavpils Rēzeknes FA/ BJSS     M.Jermaks
30.04.2018 10.00 LK U - 12 A Daugavpils Rēzeknes FA/BJSS   Daugavpils 3   1 : 2Jēkabpils SS     8 : 4 R.Ščavinskis
30.04.2018 17.00 U - 14 M 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS  0 : 2 FK Dinamo Rīga G.Silagailis
02.05.2018 16:00 U - 13 A 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS 2Vārti : A.Sokolovs  1 : 3 Gulbenes BJSS/ZFC R.Ščavinskis
03.05.2018 17.00 U - 14 A 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS  4 : 2 Madonas BJSS/ZFC A.Jarockis
05.05.2018 16.00 1.līga OCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSSVārti : R.Raščevskis 2; D.Borisovs; G.Silagailis  4 : 0 FK Staiceles Bebri K.Kurbatovs
05.05.2018 13.00 U - 15 M Ogre Ogres NSS  0 : 5  Rēzeknes FA/BJSSVārti: A.Šaboha 3; R.Jierkis;L.Mackevičs; J.Kaņepe
06.05.2018. 14.00 SFL OCR Rēzekne Rēzeknes BJSS/SK ProgressVārti: A.Fjodorova; A.Šļahitņuka  2 : 3 Riga United FC Ladies M.Oļipovs
08.05.2018 14.00 U - 18 M Piņķi FK Dinamo/SK Babīte  3 : 1 Rēzeknes FA/BJSS Vārti: D.Bastrikins;  K.Kurbatovs
09.05.2018 13.00 LK U - 11 B Preiļi Rēzeknes FA/BJSS   Rēzeknes FA/BJSS 3Rēzeknes NSS  3 : 3Rēzeknes NBJSS 0 : 4 M.Jermaks 
09.05.2018 17.00 U - 14 A 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSSVārti: M.Hruļovs 2; A.Raudovičs; D.Petrovs  4 : 3 Sēlijas SS A.Jarockis
10.05.2018 16.00 U - 14 M Olaine AFA Olaine 2 : 1 Rēzeknes FA/BJSSVārti: A.Ūdris G.Silagailis
11.05.2018 17.00 U - 16 A OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSSVārti: D.Bastrikins 3; A.Galajs 2; D.Solovjevs 2; D.Baikovs 2; E.Gabranovs;  10 : 0 FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS J.Kaņepe
10.05.2018 18:00 U - 13 A Jēkabpils Jēkabpils SS  5 : 4 Rēzeknes FA/BJSS 2Vārti: A.Skrebeļs: P.Mihailovs; A.Prohorovs; T.Peiners R.Ščavinskis
12.05.2018 16.00 1.līga OCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSS  3 : 0 RTU FC/Skonto Academy K.Kurbatovs
13.05.2018 14.00 U - 14 M 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSSVārti: L.Mackevičs 4; A.Ūdris  5 : 1 FS Metta G.Silagailis
13.05.2018 14.00 U - 15 M OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS  4 : 2 JFC Skonto J.Kaņepe
15.05.2018 16.00 U - 13 E Daugavpils BFC Daugavpils  10 : 2 Rēzeknes FA/BJSS Vārti: A.Kvitovs;   M.Vonda; G.Silagailis
16.05.2018 12.00 LK U - 11 A Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS    Rēzeknes FA 1Krāslavas SS 0 : 0Daugavpils 2  1 : 1Rēzeknes FA 2Jēkabpils SS 2 : 4Daugavpils 1   0 : 7 M.Jermaks J.Kaņepe
18.05.2018 14.00 U - 16 A Salaspils Kengaroos  0 : 4 Rēzeknes FA/BJSS Vārti: D.Solovjevs 4; J.Kaņepe
19.05.2018 16.00 1.līga Daugavgrīvas st. JDFS Alberts  2 : 1 Rēzeknes FA/ BJSS Vārti: D.Borisovs K.Kurbatovs
20.05.2018 10.00 Latgale U - 9 B Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS     R.Rižovs A.Smirnovs
20.05.2018. 12.00 SFL Arkādijas st. RFS  19 : 0 Rēzeknes BJSS/SK Progress M.Oļipovs
20.05.2018 14.00 U - 13 E 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSSVārti: A.Ūdris 1 : 2 FS Metta G.Silagailis
21.05.2018 11.00 LK U - 10 A Jēkabpils Rēzeknes FA/BJSS    Rēzeknes FA 1 -Jēkabpils SS   5 : 0Daugavpils 1   5 : 2 Rēzeknes FA 2 -Daugavpils 3    0 : 3Daugavpils 1    0 : 10 J.Kaņepe
22.05.2018 13.00 LK U - 12 A Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS    Rēzeknes FA 1 -Sēlijas SS          4 : 0Daugavpils 2  2 : 4 R.Ščavinskis
24.05.2018 17:00 U - 13 A 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS 2Vārti: T.Peiners 2; A.Prohorovs 2; P.Mihailovs 2; D.Žukovs  7 : 0 Sēlijas SS R.Ščavinskis
26.05.2018 17.00 1.līga OCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSSVārti: G.Silagailis  1 : 1 BFC Daugavpils/Progress K.Kurbatovs
27.05.2018 14.00 U - 14 M Jelgava JFA Jelgava  0 : 2 Rēzeknes FA/BJSS Vārti: M.Hruļovs 2; G.Silagailis
27.05.2018 16.00 SFL OCR Rēzekne Rēzeknes BJSS/SK Progress  0 : 6 FK Liepāja M.Oļipovs
28.05.2018 13.00 LK U - 12 B Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS    Rēzeknes FA 2 -Krāslavas SS     1 : 7Rēzeknes FA 3  0 : 3 R.Ščavinskis 
Rēzeknes FA/BJSS Rēzeknes FA 3 -Rēzeknes NSS  2 : 0Rēzeknes FA 2  3 : 0M.Jermaks 
30.05.2018 12.00 LK U - 11 A Jēkabpils Rēzeknes FA/BJSS    Rēzeknes FA 1Rēzeknes FA 2  6 : 0Daugavpils 1     0 : 1Rēzeknes FA 2Rēzeknes FA 1  0 : 6Krāslavas SS   2 : 5 M.Jermaks J.Kaņepe
30.05.2018 14.00 U - 13 E 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS Vārti: M.Vonda 3; E.Žinžerovs; A.Kvītovs; A.Ūdris  6 : 0 Riga FC G.Silagailis
31.05.2018 13.00 U - 15 M OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS Vārti: K.Panfilovs; R.Jierkis;  2 : 5 Vidzemes FC J.Kaņepe
01.-03.06.2018. 10:00 SKF Meet the World 2018 U-14 Staicele Rēzeknes FA/BJSS  5.vieta Grupa BFS METTA              0 : 0BFC DAUGAVPILS 0 : 1SK SUPER NOVA   2 : 2Spēle par 5. vietu FK Liepāja               2 : 1 G.Silagailis
23.05.2018 11.00 U - 16 A 2.vsk Rēzekne TFK Rēzekne  1 : 2 Rēzeknes FA/BJSSVārti: A.Galajs; E.Gabranovs J.Kaņepe
02.06.2018 14.00 SFL 49.vsk Riga United FC Ladies 7 : 1  Rēzeknes BJSS/SK Progress Vārti: A.Fjodorova; M.Oļipovs
02.06.2018 17.00 1.līga Tepera st. FK Smiltene/BJSS  2 : 2 Rēzeknes FA/ BJSSVārti: D.Borisovs 2; K.Kurbatovs
04.06.2018 12:00 U - 13 A Balvi Balvu SC/ZFC  7 : 3 Rēzeknes FA/BJSS 2Vārti: P.Mihailovs 2; T.Peiners; R.Ščavinskis
05.06.2018 10.00 LK U - 11 B Ilūkste Rēzeknes FA/BJSS   Ilūkstes NSS        3 : 3Jēkabpils SS 2     3 : 1M.Jermaks 
07.06.2018 12:00 U - 13 A Preiļi Preiļu NBJSS  7 : 0 Rēzeknes FA/BJSS 2 R.Ščavinskis
07.06.2018 12.00 U - 16 A Priekuļi Vidzemes FC   0 : 2Rēzeknes FA/BJSS Vārti : E.Mackevičs; A.Galajs; J.Kaņepe
08.06.2018 10.00 LK U - 12 B Ilūkste Rēzeknes FA/BJSS    Rēzeknes FA 2 -Rēzeknes NSS 3 : 4 Sēlijas SS  2  4 : 5Rēzeknes FA 3 - Sēlijas SS  2  2 : 1Jēkabpils SS-2 2 : 0 R.Ščavinskis M.Jermaks 
09.06.2018 12.00 U - 14 A Ilūkste Ilūkstes NSS  5 : 2 Rēzeknes FA/BJSS Vārti : R.Mozžuhins; M.Hruļovs; A.Jarockis
09.06.2018 17.00 1.līga Tukuma st. FK Tukums 2000/TSS  3 : 2 Rēzeknes FA/ BJSS  Vārti : G.Silagailis; A.Rogozins; K.Kurbatovs
10.06.2018 12.15. U - 13 E Ostvalda SK Super Nova  1 : 0 Rēzeknes FA/BJSS G.Silagailis
10.06.2018 15.00 SFL OCR Rēzekne Rēzeknes BJSS/SK Progress                        Vārti: A.Fjodorova  1 : 8 Rīgas Futbola skola M.Oļipovs
11.06.2018 10.00 Latgale U - 8 B Jēkabpils Rēzeknes FA/BJSS   A.Smirnovs M.Jermaks
12.06.2018 16.00 U - 18 M Kauguri FK Spartaks/Jūrmalas SS  2 : 1 Rēzeknes FA/BJSS Vārti: P.Ivenkovs K.Kurbatovs
13.06.2018 10.00 LK U - 11 A Daugavpils Rēzeknes FA/BJSS   Rēzeknes FA 1 -Jēkabpils SS    5 : 0Krāslavas SS  2 : 1Rēzeknes FA 2 -Daugavpils 1  0 : 9Daugavpils 2  1 : 9 M.Jermaks J.Kaņepe
13.06.2018 14.00 U - 15 M Ostvalda FK Dinamo Rīga  2 : 1 Rēzeknes FA/BJSSVārti: A.Šaboha; J.Kaņepe
13.06.2018 16.00 U - 14 A 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS Vārti: L.Plugins 2,  R.Mozžuhins;  3 : 2 FK Saules Puikas A.Jarockis
15.-17.06.2018. 10:00 Zēnu Futbola Festivāls U-10-12 Salacrgrīva    4.vieta U - 12 OSC Ventspils 0:3Dinamo Rīga   1:0JDFS Alberts   3:1Smiltene          1:1U - 11 OSC Ventspils  0:0Dinamo Rīga    3:0JDFS Alberts    0:5Smiltene           0:3U - 10OSC Ventspils 2:4Dinamo Rīga    2:8JDFS Alberts   2:2Smiltene           0:1 R.Ščavinskis M.Jermaks J.Kaņepe
16.06.2018 10.00 Latgale U - 8 A Daugavpils Rēzeknes FA/BJSS     A.Smirnovs M.Jermaks
16.06.2018. 12.00 SFL Liepāja FK Liepāja  21 : 1 Rēzeknes BJSS/SK Progress                Vārti: L.Tumāne M.Oļipovs
17.06.2018 16.00 Latvijas kauss 2.posms OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS 0 : 2  RTU FC/Skonto Academy  K.Kurbatovs
18.06.2018 14.00 U - 13 E 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS Vārti: M.Vonda 2, A.Kvītovs 2; 4 : 7   FK Dinamo  G.Silagailis
20.06.2018 10.00 LK U - 11 B Viesīte Rēzeknes FA/BJSS    Sēlijas SS 2 : 2Rēzeknes NSS 4 : 0 M.Jermaks 
20.06.2018 14.00 U - 18 M OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS 0 : 0  RFK/FK Auda K.Kurbatovs
20.06.2018 17.00 U - 14 M 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS Vārti: L.Plugins; K.Valeniks 2 : 3  FC Real Pro G.Silagailis
23.06.2018 12.00 U - 13 E Salaspils LBF JFK Daugava 3 : 0 Rēzeknes FA/BJSS G.Silagailis
25.06.2018 10.00 Latgale U - 9 B Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS     R.Rižovs A.Smirnovs
26.06.2018 12.00 U - 14 A Jēkabpils Jēkabpils SS 1 : 7  Rēzeknes FA/BJSS
Vārti : L.Plugins 3; J.Mihins; M.Hruļovs; M.Mihailovs; A.Raudovičs;
A.Jarockis
26.06.2018 16.00 U - 18 M Latvenergo JDFS Alberts  1 : 2 Rēzeknes FA/BJSS
 Vārti : A.Petrovs; A.Galajs
K.Kurbatovs
01.07.2018 12:00 U - 13 A Ilūkste Ilūkstes NSS 4 : 2  Rēzeknes FA/BJSS 2 Vārti : A.Sokolovs, E.Kužļevs R.Ščavinskis
01.07.2018 13.00 U - 14 M Latvenergo JDFS Alberts 0 : 5  Rēzeknes FA/BJSS Vārti : M.Hruļovs 3, R.Minčonoks 2; G.Silagailis
03.-05.07.2018   Malta cup   Malta        
03.07.2018 16.00 U - 18 M Hanzas Sporta Skola Metta  2 : 1 Rēzeknes FA/BJSS Vārti : A. Galajs K.Kurbatovs
06.07.2018 14.00 U - 14 M RTU Riga FC  0 : 2 Rēzeknes FA/BJSSVārti : L.Plugins; A.Ūdris G.Silagailis
08.07.2018 13.30 U - 14 M Ostvalda FK Dinamo Rīga 3 : 2  Rēzeknes FA/BJSS Vārti : L.Plugins; R.Šitjakovs G.Silagailis
14.07.2018 17.00 1.līga Olaines st. SK Super Nova 4 : 2  Rēzeknes FA/ BJSS Vārti : D.Silovs; K.Satake K.Kurbatovs
15.07.2018 10.00 Latgale U - 7 Jēkabpils Rēzeknes FA/BJSS     M.Jermaks
15.07.2018 10.00 Latgale U - 9 A Daugavpils Rēzeknes FA/BJSS     R.Rižovs A.Smirnovs
16.07.2018 12.00 U - 13 E Latvenergo JDFS Alberts 3 : 2  Rēzeknes FA/BJSS
Vārti: A.Kvītovs;   A.Ūdris;
G.Silagailis
17.07.2018 10.00 LK U - 12 B Malta Rēzeknes FA/BJSS     R.Ščavinskis M.Jermaks 
20.07.2018 11.00 U - 16 A Gostiņi FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS 2 : 0  Rēzeknes FA/BJSS J.Kaņepe
21.07.2018 10.00 Latgale U - 8 A Ilūkste Rēzeknes FA/BJSS     A.Smirnovs M.Jermaks
21.07.2018 18.00 1.līga OCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSS 3 : 1  Grobiņas SCVārti: K.Satake 3; K.Kurbatovs
22.07.2018 10.00 LK U - 12 A Jēkabpils Rēzeknes FA/BJSS   Daugavpils-1 1 : 0 Jēkabpils SS 4 : 2 R.Ščavinskis
23.07.2018 10.00 LK U - 11 B Malta Rēzeknes FA/BJSS    Rēzeknes FA 3 -Ilūkstes NSS    4 : 2Preiļu NBJSS 4 : 0 M.Jermaks 
24.07.2018 10.00 LK U - 10 A Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS    Rēzeknes FA 1 -Daugavpils 3    2 : 4Rēzeknes FA 2  11 : 1 Rēzeknes FA 2 -Daugavpils 1    1 : 6Rēzeknes FA 1   1 : 11  J.Kaņepe
25.07.2018 10.00 Latgale U - 8 B Viesīte Rēzeknes FA/BJSS     A.Smirnovs M.Jermaks
27.07.2018 16.00 U - 15 M Madona Madonas BJSS 2 : 0  Rēzeknes FA/BJSS J.Kaņepe
28.07.2018 16.00 1.līga Ķekavas st. FK Auda  1 : 4 Rēzeknes FA/ BJSS Vārti : K.Satake 2; G.Silagailis; K.Amemiya. K.Kurbatovs
30.07.2018 17.00 U - 13 E Valmiera Vidzemes FC 1 : 1  Rēzeknes   FA/BJSS Vārti : A.Ūdris G.Silagailis
31.07.2018 13.00 U - 15 M Valmiera Vidzemes FC  4 : 0 Rēzeknes FA/BJSS J.Kaņepe
02.08.2018 12:00 U - 13 A Gulbene Gulbenes BJSS/ZFC  0 : 7 Rēzeknes FA/BJSS 2 Vārti : A.Sokolovs 2; D.Žukovs 2; P.Mihailovs 2; A.Prohorovs. R.Ščavinskis
03.08.2018 10.00 LK U - 11 A Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS Rēzeknes FA 1  - 2.vieta     Rēzeknes FA 2  - 6.vieta  Rēzeknes FA 1    Daugavpils 2    3 : 1   Daugavpils 1    0 : 1 Rēzeknes FA 2 -Jēkabpils SS    2 : 2Krāslavas SS  0 : 3   M.Jermaks J.Kaņepe
04.08.2018 17.00 1.līga Rugāju st. Balvu SC  1 : 14 Rēzeknes FA/ BJSS Vārti : A. Kotaro 3; D.Silovs 2; T.Hishida; G.Silagailis; D.Borisovs; N.Bovkuns; A.Rogozins; P.Ivenkovs; N.Shogo; N.Dobratulins; 1 - pretenieks s.v. K.Kurbatovs
04.08.2018 11.00 U - 13 E 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS 0 : 1  BFC Daugavpils G.Silagailis
05.08.2018 10.00 Latgale U - 7 Daugavpils Rēzeknes FA/BJSS     A.Smirnovs M.Jermaks
05.08.2018 10.00 Latgale U - 9 A Jēkabpils Rēzeknes FA/BJSS     R.Rižovs A.Smirnovs
07.08.2018 12.00 U - 14 A Gostiņi Sēlijas SS 0 : 2  Rēzeknes FA/BJSS Vārti : L.Plugins, M.Hruļovs A.Jarockis
07.08.2018 16.00 U - 18 M OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS Vārti : P.Ivenkovs 1 : 3  Jēkabpils SS  K.Kurbatovs
07.08.2018 17.00 U - 13 E Ķekavas st. FC Real Pro 1 : 1 Rēzeknes FA/BJSS Vārti : A.Ūdris G.Silagailis
08.08.2018 10.00 Latgale U - 9 B Pļaviņas Rēzeknes FA/BJSS     R.Rižovs A.Smirnovs
08.08.2018 10.00 LK U - 10 A Daugavpils Rēzeknes FA/BJSS     J.Kaņepe
09.08.2018 12.00 U - 15 M OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS Vārti : R.Jerkis, R.Minčonoks 2 : 1  Ogres NSS J.Kaņepe
10.-12.08.2018.   Dobrecova cup U-12/10 Liepāja      
11.08.2018 16.00 SFL OCR Rēzekne Rēzeknes BJSS/SK Progress 0 : 17  FK Liepāja M.Oļipovs
11.08.2018 17.00 1.līga Preiļu st. Preiļu BJSS 0 : 6  Rēzeknes FA/ BJSS Vārti :D.Silovs 3 ; A.Kotaro; 2 - p.s.v. K.Kurbatovs
12.08.2018 12.30 U - 14 M Hanzas FS Metta  1 : 2 Rēzeknes FA/BJSS Vārti  R.Minčonoks; 1- p.s.v. G.Silagailis
13.08.2018 17.00 U - 14 A Madona Madonas BJSS/ZFC 3 : 0  Rēzeknes FA/BJSS A.Jarockis
13.08.2018 14.00 U - 15 M Keizerm. JFC Skonto 1 : 4 Rēzeknes FA/BJSS Vārti: D.Baikovs 2, R.Jerkis, A.Petrovs J.Kaņepe
14.08.2018 10.00 LK U - 12 A Pļaviņas Rēzeknes FA/BJSS     R.Ščavinskis
14.08.2018 14.00 U - 18 M OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS Vārti: I.Danilovs; V.Troškovs 2 : 3  FK Liepāja/LFS 2 K.Kurbatovs
15.08.2018 16.00 U - 13 E Hanzas FS Metta 5 : 1  Rēzeknes FA/BJSS Vārti : M.Vonda G.Silagailis
16.08.2018 12.00 U - 14 A 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS 0 : 7  Ilūkstes NSS A.Jarockis
16.08.2018 13.00 U - 15 M Latvenergo JDFS Alberts  0 : 1 Rēzeknes FA/BJSS Vārti : E.Gabranovs J.Kaņepe
17- 19.08.2018 10.00 Latvijas kausa fināls  U - 10 Gulbene Rēzeknes FA/BJSS 11.vieta   FC Real PRO 1 : 3(R.Aborkins)
RFS 0 : 3
FK liepāja 0 : 3
Balvu SC 0 : 1
JFA Jelgava 0 : 3
FK Tukums 2000 0 :3
Vidzemes FC 3 : 1(R.Aborkins 2; N.Mihailovs)
J.Kaņepe / A.Jarockis 
18.08.2018 17.00 1.līga MTC Staicele FK Staiceles Bebri 0 : 3 Rēzeknes FA/ BJSS Vārti: D.Silovs 2; p.s.v. - 1 K.Kurbatovs
19.08.2018 14.00 U - 14 M 2.vsk Rēzekne  Rēzeknes FA/BJSS Vārti : R.Minčonoks 2; A.Ūdris 3 : 1 AFA Olaine G.Silagailis
20.08.2018 11.00 U - 15 M 2.vsk Rēzekne  Rēzeknes FA/BJSS Vārti : V.Mironovs  1 : 1  Madonas BJSS J.Kaņepe
20.08.2018 13:00 U - 13 A 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS 2 Vārti: P.Mihailovs, D.Žukovs, A.Sokolovs  3 : 9 Jēkabpils SS R.Ščavinskis
21.08.2018 10.00 LK U - 11 B Jēkabpils Rēzeknes FA/BJSS     M.Jermaks 
21.08.2018 17.00 U - 14 M 2.vsk Rēzekne  Rēzeknes FA/BJSS Vārti:  M.Vonda 1 : 1  JFA Jelgava G.Silagailis
22.08.2018 14.00 U - 16 A OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS 0 : 1 Kengaroos J.Kaņepe
25.08.2018 17.00 1.līga Daugavgrīvas st. RTU FC/Sconto Academy 0 : 0  Rēzeknes FA/ BJSS K.Kurbatovs
24.-25.08.2018   Latvijas kausa finālsU - 11Liepāja Rēzeknes FA/BJSS  7.vietaFK Liepāja / LFS 2 : 4 Vārti: V.Aborkins, p.s.v. - 1FS Metta 1 : 5          Vārti: K.KirsanovsSK Kengaroos/FC Riga 3 : 1Vārti: V.Aborkins, K.Kirsanovs, J.PoskrjobiševsFC Real Pro 1 : 2          Vārti: K.KirsanovsFC Real Pro 4 : 1          Vārti: K.Kirsanovs 2; R.Hrustaljovs; D.ZimakovsFK Ventspils 2 : 0  Vārti: D.Vogulis, D.Zimakovs  BFC Daugavpils 0 : 3M.Jermaks / A.Jarockis 
24.08.2018 16.00 U - 13 E 2.vsk Rēzekne   Rēzeknes FA/BJSS Vārti: A.Sokolovs ; A.Kvītovs; A.Ūdris;  3 : 1   JDFS Alberts G.Silagailis
27.08.2018 14.00 U - 13 E RTU Riga FC 1 : 6  Rēzeknes FA/BJSS Vārti: A.Sokolovs 2; A.Mihailovs; A.Ūdris; M.Vonda;p.s.v. - 1 G.Silagailis
28.08.2018 10.00 LK U - 12 A Daugavpils Rēzeknes FA/BJSS     R.Ščavinskis
28.08.2018 12.00 U - 14 A 2.vsk Rēzekne  Rēzeknes FA/BJSS Vārti : M.Hruļovs 1 : 11  Jēkabpils SS A.Jarockis
28.08.2018 14.00 U - 15 M Jelgava JFA Jelgava 7 : 0  Rēzeknes FA/BJSS J.Kaņepe
28.08.2018 14.00 U - 18 M Liepāja FK Liepāja/LFS 2  1 : 0 Rēzeknes FA/BJSS K.Kurbatovs
30.08.2018 12:00 U - 13 A Gostiņi Sēlijas SS  5 : 0 Rēzeknes FA/BJSS 2 R.Ščavinskis
04.09.2018 16.00 U - 14 A Malta FK Saules Puikas 0 : 1  Rēzeknes FA/BJSS Vārti : Ģ.Sermais A.Jarockis
04.09.2018 17:00 U - 13 A 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS 2 4 : 6  Balvu SC/ZFC R.Ščavinskis
 05.09.2018 15.00LČ U - 10  JēkabpilsRēzeknes FA/BJSS 2.vieta Play - off  J.Kaņepe 
06.09.2018  15.00 LK U - 11 B Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS   Play - off    M.Jermaks 
 06.-09.09.2018 LK U - 12 Latvijas Fināls  Ventspils Rēzeknes FA/BJSS8.vieta FK Liepāja / LFS 1 : 4 Vārti: D.ŽukovsFS Metta 0 : 5         SK Kengaroos/FC Riga 1 : 3Vārti: D.ZimakovsFC Real Pro 3: 2         Vārti: D.Ševcovs 2, K.VancānsBalvu SC 2 : 0          Vārti: A.Lucatnieks; D.Žukovs                    FK Ventspils 2:0          Vārti: D.Zukovs E.Kužļevs                               Dinamo Rīga 1:3 Vārti: A.SkrebeļsR.Ščavinskis 
08.09.2018 16.00 1.līga OCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSS Vārti : G.Silagailis, D.Borisovs, A.Kotaro, P.Ivenkovs 4 : 3  JDFS Alberts K.Kurbatovs
08.09.2018.  11.00 LČU - 15 M 1.-4. vietaOCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSS  0 : 1Madonas BJSS J.Kaņepe  
09.09.2018 12.30. U - 13 E 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS Vārti : T.Uzulnieks, A.Kvītovs, A.Ūdris, E.Žinžerovs 4 : 3  SK Super Nova G.Silagailis
11.09.2018 15.00 U - 18 M OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS Vārti : A.Galajs   1 : 2 FK Dinamo/SK Babīte K.Kurbatovs
 12.09.201816.30  LČU - 14M 1.-4. vieta  OlaineAFA Olaine 1 : 1 Rēzeknes FA/BJSS  Vārti: E.Aleksandrovičs G.Silagailis
12.09.2018 15.00 LK U - 12 B Ilūkste Rēzeknes FA/BJSS    Fināls M.Jermaks 
 14.09.2018 12.00 LČU - 16A 1.-6. vietaOCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS Vārti : A.Galajs  1 : 1 JDFS AlbertsK.Kurbatovs
15.09.2018 17.00 1.līga Celtnieks BFC Daugavpils/Progress  4 : 2 Rēzeknes FA/ BJSS Vārti : D.Silovs 2; K.Kurbatovs
16.09.2018  13.00 LČU - 15 M 1.-4. vieta  OCRRēzeknes FA/BJSS   0 : 4 Vidzemes FCJ.Kaņepe  
16.09.2018 14.00 SFL OCR Rēzekne Rēzeknes BJSS/SK Progress                 Vārti: D.Smirnova  1 : 16 Riga United FC Ladies M.Oļipovs
18.09.2018  17.00 LČU - 15 M 1.-4. vieta  OCRRēzeknes FA/BJSS    0 : 1Dinamo Rīga  G.Silagailis 
22.09.2018 15.00 SFL Arkādijas st. RFS 9 : 0  Rēzeknes BJSS/SK Progress M.Oļipovs
22.09.2018 17.00 1.līga OCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSS Vārti: A.Galajs, D.Silovs, D.Borisovs, S.Noae, P.Ivenkovs, p.s.v. - 1 6 : 0  FK Smiltene/BJSS K.Kurbatovs
22.09.2018 14.30 LČ U - 13 fināls 7.-12. vietaRēzeknes 2.vsk Rēzeknes FA/ BJSS  0 : 4FK Liepāja/LFS  G.Silagailis  
23.09.2018 14.00 LČ  U - 15 M 1.-4. vieta  Jelgava JFA Jelgava  7 : 0Rēzeknes FA/ BJSS J.Kaņepe   
 25.09.2018LČ 15.15  U - 13 fināls 7.-12. vieta  Jelgava JFA Jelgava  0 : 2 Rēzeknes FA/ BJSS  Vārti : M.Vonda, A.ŪdrisG.Silagailis   
27.09.2018 14.00 U - 16A 1.-6. vieta RTU  FC Riga - 2 1 : 0  Rēzeknes FA/ BJSS K.Kurbatovs
29.09.2018 17.00 1.līga OCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSS Vārti :D.Silovs, P.Ivenkovs  2 : 1 FK Tukums 2000/TSS K.Kurbatovs
30.09.2018 14.00  LČSFL OCR Rēzekne  Riga United FC 12 : 3Rēzeknes BJSS / Progress                          Vārti : L.Tumāne 2, G.AnčupāneM.Olipovs 
01.10.2018 17.00  LČU - 16A 1.-6. vieta OCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSS Vārti : A.Galajs 3, E.Mackevičs4 : 4 FC Riga - 2 K.Kurbatovs 
06.10.2018 16.00  LČ1.līgaOCR Rēzekne  Rēzeknes FA/ BJSS Vārti : P.Ivenkovs, D.Borisovs 2 : 6SK Super Nova K.Kurbatovs  
06.10.2018  13.00 LČU - 14 M 1.-4. vieta  OCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSS Vārti : A.Ūdris 1 : 2JFA Jelgava G.Silagailis 
10.10.201815.00  LČU - 16A 1.-6. vieta  Energoautomātika JDFS Aberts  2 : 0Rēzeknes FA/ BJSS  K.Kurbatovs 
11.10.2018  15.00 LČU - 13 fināls 7.-12. vieta  Liepāja FK Liepāja/LFK 3 : 1 Rēzeknes FA/ BJSS Vārti : A.Ūdris  G.Silagailis  
13.10.2018  14.00LČ 1.līga  GrobiņaGrobiņas SC 2 : 1 Rēzeknes FA/ BJSS   Vārti : R.ValtersK.Kurbatovs  
 13.10.2018 15.00 LČU - 16A 1.-6. vieta   OCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSS    0 : 1AFA Olaine/FK LielupeK.Kurbatovs  
14.10.2018 11.00  LČU - 14 M 1.-4. vieta   OCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSS  Vārti : M.Hruļovs 2, A.Ūdris, L.Plugins  4 : 2 AFA Olaine  G.Silagailis
 17.10.2018 15.00LČ  U - 15 M 1.-4. vieta  OCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSS   Vārti : K.Panfilovs, R.Jierkis  2 : 4JFA Jelgava J.Kaņepe  
 18.10.2018 15.00U - 13 fināls 7.-12. vieta  Rēzeknes 2.vskRēzeknes FA/ BJSS Vārti: A.Kvītovs  1 : 4FK Tukums 2000/TSS   G.Silagailis 
20.10.2018  16.30LČ U - 14 M 1.-4. vieta  Ostvalda vsk. Dinamo Rīga 3 : 1 Rēzeknes FA/ BJSS    G.Silagailis
20.10.2018  12.00LČ  U - 15 M 1.-4. vieta   Smiltene Vidzemes FC 5 : 0 Rēzeknes FA/ BJSS     J.Kaņepe 
21.10.2018  14.00 LČ1.l īgaOCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS  FK Auda K.Kurbatovs  
23.10.2018 14.00 LČU - 18 M Ķekava RFK/FK Auda  
26.10.201814.00U - 14 M 1.-4. vietaJelgavaJFA Jelgava  1 : 2 Rēzeknes FA/BJSS 
 Vārti A.Ūdris, E.Aleksandrovičs
 G.Silagailis 
28.10.2018  13.00LČ  U - 13 fināls 7.-12. vieta  Rēzeknes  2.vskRēzeknes FA/BJSS  JFA Jelgava  G.Silagailis  
28.10.2018 12.00 LČ   U - 15M 1.-4. vieta   Madona Madonas BJSS  Rēzeknes FA/BJSS  J.Kaņepe 
30.10.2018 14.00  LČ U - 18 M OCR RēzekneRēzeknes FA/BJSS   JDFS Alberts K.Kurbatovs  
 04.11.201814.00  LČ U - 16A 1.-6. vieta  OlaineAFA Olaine/FK LIelupe  Rēzeknes FA/BJSS   K.Kurbatovs   

0
© 2013 REZEKNES FA All rights reserved

 .