Par mums

"Daži domā, ka futbols ir dzīvības un nāves jautājums.
                                                                    Varu apgalvot, ka spēle ir daudz svarīgāka par to."

Esiet sveicināti, cienījamie futbola līdzjutēji.

          Šī mājas lapa domāta visiem, kam patīk šis sporta veids, kas interesējas par pasaules, Latvijas un, it sevišķi, Rēzeknes futbolu. Mūsu mājas lapā informēsim jūs par futbola aktualitātēm Rēzeknē, kā arī mēģināsim apkopot visdažādākās ziņas, kas saistītas ar to. Šeit jūs varēsiet atrast gan futbola jaunumus, gan Rēzeknes komandu spēļu kalendāru, kā arī iegūt informāciju par komandām un tās sastāviem.

          Lai varētu zināt jūsu viedokli par dažādiem notikumiem, mēs izveidojām iespēju komentēt šos jaunumus mūsu mājas lapā. Lūdzu ņemiet vērā, ka komentāros aizliegts lietot aizvainojoša rakstura tekstu, nacionālo naidu izraisošus komentārus, aizliegts komentēt notikumus, izmantojot citas personas vārdu, kategoriski aizliegts lietot necenzētus izteicienus, ievietot „SPAM” vēstules, kā arī aicnāt veikt jebkādas pretlikumīgas darbības u.c.

          Administrācijai ir tiesības dzēst komentārus, kas neatbilst noteiktajām prasībām. Cienīsim viens otru!

     Ja Jums ir idejas, kā uzlabot mūsu mājas lapu, vai esat pamanījuši kādu kļūdu vai informācijas nepilnību, lūdzam Jūs sazināties ar administratoru. 

Jūsu viedoklis mums ir svarīgs

Ja jums ir idejas, kā mēs kopīgiem spēkiem varam uzlabot mājas lapas darbību tā, lai tā būtu interesanta visiem mums, tad atstājiet savas idejas komentāros. Ar prieku dalīsimies arī ar Jūsu iesūtītajām ziņām no futbola laukumiem. Droši rakstiet un sūtiet jaunumus šeit.


*

*

*
0
© 2013 REZEKNES FA All rights reserved

 .