Treniņi un sacensības

Rēzeknes Futbola Akadēmija un Rēzeknes BJSS sniedz jauniešiem iespēju ne tikai fiziski un garīgi attīstīties, bet arī ļauj iepazīt Pasauli caur futbola prizmu. Daudzpusīga attīstības programma ietver sevī gan kvalitatīvu treniņu procesu, gan arī iespēju piedalīties Latgales, Latvijas un Starptautiskā līmeņa sacensībās.

Pasākumi

Mēs organizējam turnīrus un dažāda veida sporta pasākumus, to starpā dažāda veida un līmeņa Latvijas un Starptautiskos turnīrus, Amatieru pilsētas čempionātus un citus pasākumus. Aicinām arī Jūs aktīvi iesaistīties pasākumu organizēšanā!

Nometnes

Tas ir laiks, kad treneriem un audzēkņiem ir iespēja laiku pavadīt profesionālā futbola gaisotnē. Treniņi, teorētiskās nodarbības, spēles, konkursi, pareizs un sabalansēts uzturs, higiēna- viss, kas bērnam nepieciešams profesionālai izaugsmei. Mēs piedāvājam saviem audzēkņiem iespēju piedalīties treniņnometnēs un izbaudīt profesionālu gaisotni. Nometnes saliedē kolektīvu un audzina raksturu, bet vecāki var justies droši, ka bērni ir nodarbināti un pavada laiku ārpus mājām . 

Papildus nodarbības

Mēs piedāvājam mūsu audzēkņiem papildus pamata nodarbībām grupās arī treniņus, kas tendēti uz individuālās meistarības pilnveidošanu, kā arī vārtsargu un speciālās sagatavotības treniņus. Lai kļūtu par augsta līmeņa futbolistu, nepieciešams ilgs laiks un augstas darba spējas. Mēs varam palīdzēt tiem spēlētājiem, kas vēlas sasniegt augstus mērķus.

0
© 2013 REZEKNES FA All rights reserved

 .